Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Selen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata evveltir. Bir sene sürmesi planlanan devinim akılalmaz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en makro gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladevücutü bir sulplımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Icra vekiliı, Toyluk Spor Icra vekiliı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü derunin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak sosyal konularda müşterek devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş meslekında birbir hayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da makro bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birbir hayli proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birbir hayli muvaffakiyetlı çalışferment imza atmıştır.
Gine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en makro kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve öbür ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz derunin gurur kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; birbir hayli vakıf ve uluslararası bünyea, çalışmalar ve projeler konusunda takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ https://mantolama.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye