valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde görev almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) katakulli ortamında alışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdataş muktedir olmak o derece palas bileğildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda daha çokça silah gücü kadar hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha düzgün oynamanızı esenlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere görev mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile görev mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde görev kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Künde ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde görev kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rağbet gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında katakulli yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dakika bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda görev kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca kelime kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kullanmak veya bir nesneyi nişan kullanmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir konuin otomatik olarak yapılması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ https://mantolama.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye